تبلیغات
انایوردم خطبه سرا - رئیسی: آقای روحانی شما رقیب هراسی می کنید/ مگر شما به زنان آزادی داده اید، خدا زنان را آزاد خلق کرده/ من بر خلاف شما اقدام می کنم و اعلام نمی کنم
 
یاتما تولکی دالداسندا گوی یسون اصلان سنی، كچمه نامرد كورپیسینن گوی آپارسون سیل سنی

رئیسی: آقای روحانی شما رقیب هراسی می کنید/ مگر شما به زنان آزادی داده اید، خدا زنان را آزاد خلق کرده/ من بر خلاف شما اقدام می کنم و اعلام نمی کنم

نوشته شده توسط : قارانقوش
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396-09:26 ب.ظ


آقای روحانی شما را نصیحت می کنم منافع ملی را فدای منافع شخصی نکنید.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از تشکیل یک کمیته چندنفره برای فروش سری نفت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در جمع صدها هزار نفر از هواداران خود در میدان شهدای مشهد و خیابان های منتهی به این میدان سخنرانی کرد.

وی در ابتدای سخنرانی با طرح این پرسش که اساس مشکلات کشور ما کجاست؟ گفت: مشکل این است که آقایان به جای دست دراز کردن به توانایی های داخل کشور برای رفع مشکلات به سوی بیگانگان دست دراز کرده اند.

رئیسی با بیان اینکه مردم با مشکلات و کمبودها می سازند ولی با فساد اداری هرگز، افزود: معتقدیم کلید برون رفت از مشکلات رکود، بیکاری و فساد اداری در دست توانمند ایرانیان است.
وی گفت: مگر بیگانگان تا کنون گره از مشکلات کشوری گشوده اند که کشور ما دومی باشد.

این نامزد انتخاباتی با انتقاد از دولت مستقر در چهار سال گذشته افزود: چرا چهار سال اقتصاد، نیروی انسانی و امکانات کشور را معطل گذاشتید؟

رئیسی با یادآوری وعده های رئیس دولت مستقر در انتخابات چهار سال پیش گفت: مگر نگفتید ایران جای کالاهای چینی نیست، در حالی که هر سال 10 میلیارد دلار کالای چینی وارد کشور می شود.

وی با طرح این پرسش که آقای روحانی چرا عصبانی هستید؟ افزود: آیا از مردمی عصبانی هستید که سؤال می کنند در چهار سال گذشته چه کردید؟ آیا از بیکارانی عصبانی هستید که بیکاری آنان را به ستوه آورده است و آیا از مردمی عصبانی هستید که صادقانه می گویند دیگر تحمل شنیدن اخبار اختلاس را ندارند.

رئیسی گفت: آقای روحانی شما به جای اینکه پاسخ مردم را بدهید رقیب هراسی می کنید و می گویید آمده اند دیوارکشی کنند؟ ما آمده ایم دیوار بلند بین چپاولگران و حقوق مردم ایجاد کنیم.
وی افزود: می گویید آزادی اجتماعی را دچار خدشه می کنند؟ آقای محترم مگر شما به زنان آزادی داده اید، خدا زنان را آزاد خلق کرده است.

این نامزد انتخاباتی گفت: شما جلسه تشکیل می دهید و از حقوق شهروندی رونمایی می کنید ولی حقوق شهروندی ادعایی و گفتنی نیست بلکه قانون اساسی حقوق شهروندی است، حقوق شهروندی آن است که یک بیکار از خانواده اش خجالت نکشد و حق شهروندی آن است که سفره فقرا هر روز کوچکتر نشود. حقوق شهروندی یعنی اینکه دانشجو و فرهنگیان به صورت آزادانه انتقاد کنند.

رئیسی خطاب به روحانی گفت: چرا کسانی که از شما انتقاد می کنند به آنها برچسب می زنید و آنها را تحقیر می کنید؟ آیا برچسب زدن به منتقدان جزو حقوق شهروندی است؟ چرا اسم هنرمندان، زنان، اهل سنت و اقلیت های قومی و مذهبی را می برید اما در اجرا برای آنها کاری نمی کنید؟

وی افزود: می گویید شما مگر دیپلماسی بلدید؟ ولی ما می پرسیم مگر دیپلماسی این نیست که وزارت خارجه زمینه را برای صادرات تولید داخلی فراهم کند؟ مناسبات شما با 15 کشور همسایه چقدر است؟ 

رئیسی گفت: آقای روحانی توضیح دهید چرا یک نفر وام 300 میلیاردی با نرخ صفر درصد می گیرد و هر ماه دهها میلیارد تومان بابت آن سود به جیب می زند؟ چرا از پاسخ دادن طفره می روید؟
وی اضافه کرد: مردم دولت مردی می خواهند که اشرافی نباشد و حقوق نجومی را خلاف مصالح یک دولت مرد اسلامی بداند.

این نامزد انتخاباتی با اشاره به حضورش در آستان مقدس رضوی افزود: مردم نیک می دانند از وقتی که ما در آستان حضور پیدا کردیم جهت گیری ما به سمت حمایت از فقراست.

رئیسی درباره پرداخت مالیات نیز گفت: اساس اقتصاد آستان قدس رضوی، نذر و وقف است ولی ما مالیات بر ارزش افزوده و مالیات تکلیفی را پرداخت می کنیم و ده برابر پولی که بابت مالیات باید داده شود به فقرا و ایتام می دهیم.

وی در ادامه با بیان اینکه دولت باید از محرمانگی خارج شود، به نکته مهمی درباره فروش نفت اشاره کرد و افزود: یک دلال نفتی را دستگاه قضایی به مدت 10 ماه بازداشت کرده بود اما شما شکایت نمی کردید، الآن نفت را چگونه می فروشید؟ یک کمیته چند نفره تشکیل داده اید به صورت سری می فروشید و بعد از مدتی معلوم خواهد شد دلالی که شما یک نفر دیدید دلالهایی است که امروز کار نفتی را انجام می دهند.

رئیسی گفت: بارها گفته ام رقیب این دولت نیستم چرا که رقیب این دولت عملکرد چهار ساله اوست و من رقیب فقر، بیکاری، فساد اداری و ناکارآمدی هستم.

وی با بیان اینکه تأثیر تحریم علمی کشور کمتر از تحریم اقتصادی نیست، افزود: اگر تحریم ها برداشته شده است پس چرا پول نفت را نمی خواهند وارد کشور کنند؟

این نامزد انتخاباتی با اشاره به رویکرد دولتش درباره برجام، گفت: معتقدیم با دیپلماسی التماس نمی توانید سند برجام را نقد کنید اما ما این سند را نقد خواهیم کرد و ما می توانیم با کمک مردم تحریم ها را برداریم.

رئیسی ضمن تشکر مجدد از آقای قالیباف افزود: معتقدیم حتماً باید یک میلیون شغل هر سال ایجاد شود و این نص صریح قانون است.

وی با انتقاد از عملکرد دولت در آستانه انتخابات گفت: به ما می گفتند چگونه می خواهید یارانه افراد محروم را اضافه کنید ولی شب انتخابات یک باره اعلام کردند یارانه افراد تحت پوشش را سه برابر کردند، حالا اعلام کنند پول آن را از کجا آوردند و از کجا پول آوردند و به دهیاران داده اند.

رئیسی افزود: مشکل این کشور کمبود نقدینگی، نبود آب، زمین های حاصلخیز و نیروی انسانی کارآمد نیست بلکه مشکل این کشور ضعف اجرایی و اقتصادی است.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه نباید از مفسد حمایت کنیم، گفت: از زمانی که در آستان قدس رضوی حضور پیدا کردم بازرسی را در همه شئونات آستان فعال و از همان ابتدا خانه خلوت ها را شناسایی کردم.

این نامزد انتخاباتی افزود: ضمن احترام به تولیت فقید سعید که روح ایشان را شاد کند اما در نوع مدیریت خودم یک بررسی نسبت به همه بخشها شروع کردم و احساس کردم در یکی از شرکت ها مشکلاتی اتفاق افتاده است، در همان ابتدای مدیریت سریع افرادی را جابجا کردم.

رئیسی خطاب به رقیب انتخاباتی خود گفت: شما اعلام می کنید و می گویید دزد دزد و هیچ اقدامی انجام نمی دهید اما من بر خلاف شما اقدام می کنم و اعلام نمی کنم.

وی با بیان اینکه افتخار من این است که 37 سال مدافع حقوق مردم بودم افزود: اگر دولت ولخرجی ها و پرهزینه بودن را کنار بگذارد بسیاری از مشکلات مردم حل می شود چرا که هزینه این دولت دو برابر شده است و باید اشرافی گری ها کنار گذاشته شود.

رئیسی گفت: این روزها شما که 20 سال کار امنیتی کردید حرفهایی می زنید که آبروی کشور فدای منافع شخصی شما می شود، آقای روحانی شما را نصیحت می کنم منافع ملی را فدای منافع شخصی نکنید.

وی تأکید کرد: آقای روحانی شما نگران آزادی های اجتماعی زنان و جوانان نباشید، ما آزادی های خدادادی و مصرح در قانون اساسی را برای آنها تضمین خواهیم کرد. 

این نامزد انتخاباتی گفت: آقای روحانی شما نگران مناسبات ما با کشورهای همسایه نباشید، ما دیپلماسی بلد هستیم، اگر معنی دیپلماسی این است که به کشورهای غربی بگویید هوای ما را در انتخابات داشته باشید؛ ما این نوع دیپلماسی را قبول نداریم.

رئیسی در پایان ضمن تشکر مجدد از آقایان قالیباف و میرسلیم افزود:  هیچ جایگاهی را برای نوکری مردم و خادمی امام رضا برای خودم نمی شناسم.
نظرات() 


Lelio Junior
دوشنبه 1 آبان 1396 03:40 ق.ظ
whoah this blog is fantastic i love studying your articles.
Stay up the good work! You recognize, lots
of persons are searching round for this info, you could
help them greatly.
Lelio Junior
یکشنبه 30 مهر 1396 01:14 ق.ظ
I'm amazed, I have to admit. Seldom do I encounter a blog that's both
equally educative and interesting, and without a doubt, you have hit the nail on the head.
The issue is an issue that too few men and women are speaking intelligently about.
I'm very happy I stumbled across this during my search for something concerning this.
Lelio Vieira Carneiro Junior
شنبه 29 مهر 1396 10:50 ب.ظ
Wow, this article is good, my younger sister is analyzing these things, therefore I am going to inform her.
Luiz Fernando Monteiro Bittencourt
شنبه 29 مهر 1396 06:48 ب.ظ
I got this web site from my pal who informed
me regarding this website and at the moment this time I am browsing this web page and reading very informative articles at this place.
Carlos Eduardo Veiga
شنبه 29 مهر 1396 09:39 ق.ظ
Good day! This is kind of off topic but I need some advice from
an established blog. Is it hard to set up your own blog?
I'm not very techincal but I can figure things out pretty quick.

I'm thinking about making my own but I'm not sure where to begin.
Do you have any points or suggestions? Thank you
Umanizzare presidios
پنجشنبه 27 مهر 1396 09:44 ب.ظ
I'd like to find out more? I'd care to find out more details.
tercio borlenghi junior
چهارشنبه 26 مهر 1396 03:23 ب.ظ
I am truly happy to glance at this webpage posts which contains tons of useful
data, thanks for providing these kinds of data.
travel magazine
یکشنبه 16 مهر 1396 01:00 ب.ظ
Very nice post. I simply stumbled upon your weblog and wanted to say that I've
really enjoyed surfing around your weblog posts. After all I will be subscribing
for your feed and I hope you write again soon!
getting heart disease
یکشنبه 16 مهر 1396 07:56 ق.ظ
I was able to find good advice from your blog posts.
soccer jersey
یکشنبه 16 مهر 1396 07:53 ق.ظ
Excellent article! We will be linking to this particularly
great article on our site. Keep up the great writing.
heart protection
شنبه 15 مهر 1396 06:48 ب.ظ
I'm truly enjoying the design and layout of your website.
It's a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable
for me to come here and visit more often. Did you hire out a designer to create your theme?
Fantastic work!
Leanne
دوشنبه 10 مهر 1396 03:39 ب.ظ
Excellent way of explaining, and nice piece of writing to take information concerning my presentation focus,
which i am going to present in college.
https://www.youtube.com/watch?v=k3WjaiDvZ_I
دوشنبه 10 مهر 1396 08:10 ق.ظ
Hello there! I could have sworn I've been to this web site before but after browsing through some of the posts I realized it's new to me.

Regardless, I'm definitely pleased I discovered it and I'll be bookmarking it
and checking back often!
soccer sweat shirts
پنجشنبه 6 مهر 1396 06:25 ب.ظ
I was wondering if you ever thought of changing the page layout
of your site? Its very well written; I love what youve got to say.
But maybe you could a little more in the way of content
so people could connect with it better. Youve got an awful lot of
text for only having one or 2 images. Maybe you could space it out better?
travel close
پنجشنبه 6 مهر 1396 12:20 ب.ظ
Thanks for sharing your info. I truly appreciate your efforts and I am waiting for your further write ups thank you once again.
travel around
چهارشنبه 5 مهر 1396 09:05 ق.ظ
Ahaa, its nice conversation on the topic of this post
here at this webpage, I have read all that, so at this time me also
commenting here.
Marta
جمعه 31 شهریور 1396 01:19 ب.ظ
I visit day-to-day some web pages and blogs to read content, however this webpage offers quality based articles.
traveling jobs
پنجشنبه 30 شهریور 1396 07:17 ب.ظ
Thanks for the marvelous posting! I actually enjoyed reading it, you
will be a great author.I will remember to bookmark your blog and will eventually come back at some point.
I want to encourage that you continue your great work, have
a nice evening!
holiday travel
چهارشنبه 29 شهریور 1396 05:16 ق.ظ
This is the perfect webpage for anyone who would like to find out about this topic.
You know so much its almost hard to argue with you
(not that I personally will need to…HaHa). You certainly put a fresh spin on a topic which has been discussed
for a long time. Wonderful stuff, just great!
Lelio Vieira Carneiro Junior
پنجشنبه 23 شهریور 1396 08:12 ق.ظ
Appreciate the recommendation. Will try it out.
ipod with video playback
پنجشنبه 23 شهریور 1396 03:41 ق.ظ
Hello I am so delighted I found your weblog, I really found you by error, while I was browsing on Google
for something else, Nonetheless I am here now and would just like to say many thanks for a incredible post and a
all round exciting blog (I also love the theme/design), I don't have time to
read it all at the moment but I have bookmarked it and also
included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read more, Please do keep up the superb work.
wholesale real estate
سه شنبه 21 شهریور 1396 06:08 ق.ظ
I do trust all the concepts you have presented to your post.

They are really convincing and will definitely work. Nonetheless, the posts are too brief
for newbies. May just you please extend them a little from subsequent time?
Thank you for the post.
10 things you need to know about chuck norris
دوشنبه 20 شهریور 1396 12:00 ق.ظ
I got this website from my buddy who told me regarding this web site and
at the moment this time I am browsing this web page and reading
very informative articles or reviews at this time.
existing door
یکشنبه 19 شهریور 1396 05:15 ق.ظ
Pretty! This has been an extremely wonderful post.
Thanks for supplying these details.
estate investing courses
یکشنبه 19 شهریور 1396 12:22 ق.ظ
I'm gone to convey my little brother, that he should also
pay a visit this website on regular basis to take updated
from hottest information.
foot issues
شنبه 18 شهریور 1396 04:06 ق.ظ
I love your blog.. very nice colors & theme. Did you create this website yourself or did you hire someone to do it for you?

Plz respond as I'm looking to design my own blog and would like
to know where u got this from. cheers
penny stocks
جمعه 17 شهریور 1396 11:40 ق.ظ
This is very interesting, You're a very skilled blogger.
I've joined your rss feed and look forward to seeking more of your magnificent post.
Also, I have shared your website in my social networks!
buying real estate
دوشنبه 13 شهریور 1396 08:37 ب.ظ
I got this website from my buddy who informed me on the topic of this web page and
now this time I am browsing this website and
reading very informative articles here.
support.recs.bz
دوشنبه 13 شهریور 1396 12:46 ب.ظ
Superb blog! Do you have any hints for aspiring writers?
I'm hoping to start my own site soon but I'm a little lost
on everything. Would you advise starting with a free platform like Wordpress or
go for a paid option? There are so many choices out there that I'm totally confused ..
Any ideas? Bless you!
tercio borlenghi junior
یکشنبه 12 شهریور 1396 07:43 ب.ظ
Thank you for another informative web site. Where else could I get that kind of info written in such an ideal way?
I have a mission that I'm simply now working on, and I have been on the look out
for such info.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox